Recenze

Recenze: Funny Orange, Silicone edition 2017

Funny Orange jsem si kdysi koupila snad jako jednu z prvních pomůcek. Bohužel mně tehdy dost zklamal, po pár dnech zkoušení skončil na dně skříně a později při stěhování jsem ho vyhodila. Nyní jsem dostala příležitost otestovat novou verzi, Silicone edition 2017 – a moje očekávání nebyla nijak vysoká.

Funny Orange je popisován jako „hodně silný“, „výjimečný motorek“, „silné vibrace“, „100% orgasmus“ nebo „takhle silnou stimulaci klitorisu jste ještě nezažili“. No, takovéhle pocity jsem asi opravdu ještě nezažila. Vibrátorek je totiž extra hlučný, ale je to jako ten pes, co štěká a nekousne – vibrace zvláštní a slabé a orgasmus v nedohlednu…

Stroj je příjemný na dotek – je z plastu, ale působí hebce. Jsou k němu 4 silikonové nástavce – tři s různými druhy výstupků a hladká polokoule. Dá se používat i bez nich, vibrátorek samotný má na konci tři vystouplé kovové kulaté plošky a pod nimi hladký plast. Je voděodolný, ale není vodotěsný a nedoporučila bych namáčet spodní třetinu, respektive hlavně předěl mezi tělem a uzávěrem. Uzávěr má tři pozice – otočením uzávěru doleva se oddělí spodní část a můžete vyměnit baterku, na prostřední pozici je vypnuto a vpravo vibrátor zapnete. Vibrace se nedají regulovat, umí jen jednu úroveň.

Porovnání velikostí: We-Vibe Tango, Funny Orange a Prime Meridian.

Tahle hračka může zaujmout velikostí – jak je vidět ze srovnání, je to opravdu kámoš do kabelky. Bohužel jak už jsem naznačila, výkonu se od něj opravdu spíš nedočkáte. Vibrace jsou vysloveně bzučivé a povrchní. Rozlišit bzučivé (buzzy) a bručivé (rumbly) vibrace můžete i podle zvuku – jak říká partner: je to jako když kolem vás projede Harley, kdy to cítíte až v kostech, oproti italskému skůtru, který vám to akorát trhá uši. S vibrátory je to dost podobné. Bzučivé vibrace = vyšší zvuk, na vibrátoru okem nepoznáte, zda je vypnutý nebo zapnutý, vibrace po chvíli znecitliví místo doteku, spíš než příjemné pocity vás to za chvíli brní… 

Vibrace jsou tady trochu silnější než u Prime Meridianu, což je patrné i na reakci s vodou níže, ale Prime Meridian byl extrémně nevýkonný, takže žádná sláva… Bohužel konstrukce výrobku není úplně dobrá, protože vibrace jsou nejvíc cítit POD špičkou, v části pod nástavcem. Když je nasazený nástavec, tak se ze střední části vibrace trochu přenáší i do špičky, ale bez nástavce vibruje styčná plocha výrazně slaběji než střed těla. 

Funny Orange bych si už nepořídila. Málokterá hračka podobné velikosti má co nabídnout (všechna čest We-Vibe Tango), protože už z podstaty věci se nemá kam vlézt výkonný motorek – když polovinu těla zabere baterka… Výměnné nástavce jsou ale skvělým doplňkem, který bych uvítala i k jiným výrobkům.

 

 

Shrnutí
  • Materiál a celkový vzhled
  • Síla vibrací, zajímavost dalších programů
  • Ovládání
  • Hlučnost
  • Tvar a velikost
2

Zhodnocení

Vibrátorek zajímavé velikosti, kterému stačí jedna baterka. Bohužel nabízí slabé, brnivé a velmi hlučné vibrace, které jsou silnější na těle vibrátoru než na špičce.

One thought on “%1$s”

  1. Díky za tip, za tu cenu je to obstojná práce a zábava do kabelky 🙂 dík

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *