Recenze

Recenze: Vibrátor Prime Meridian od Vibe Therapy

Když jsem přemýšlela, jestli tenhle vibrátor zkusit, říkala jsem si, že by se mohl hodit jako doplněk pro klitoris – ať už s partnerem, nebo pro solo akce. Vibrátor je totiž spíš menší, ale podle informací ohebný; v popisu bylo navíc uvedeno, že má silné vibrace, což rozhodlo pro vyzkoušení. Trocha technických informací – celkem má 17 cm, z toho je ale použitelných jen +- 12 cm. Je také tenký, průměr 2,5-3 cm. Napájí ho na dvě AAA baterie – s nabíjecími baterkami vydrží dlouho.

Když jsem ho vybalila, udělal na mě celkem pěkný dojem. Silikon je prostě přijemný materiál, má snad jedinou nevýhodu – okamžitě se na něj nalepí jakékoliv smítko prachu, nitky,  dokonce i chloupečky z látky… Proto bych vážně ocenila, kdyby výrobci přidávali třeba saténové pytlíčky pro skladování vibrátorů. Bohužel to nedělá skoro nikdo, na fotce je pytlíček od We Vibe. Každopádně k mým záměrům se zdál ideálně velký a ohebný je opravdu slušně. Hned jsem ho také vyzkoušela… A to byl rychlý návrat do reality. Je totiž opravdu strašně slabý. Má sice klasických 7 variant vibrací – 3 stupně intenzity a 4 programy (byť za mě jsou pulzní vzorce zbytečnost, bez které bych se ráda obešla), ale síla je prostě směšně malá. Ze všech mých kousků je Prime Meridian jednoznačně nejslabší. Má takové povrchové vibrace, bzučivé, které rychle znecitliví místo působení, ale nepronikají do hloubky.

Pravdou ale je, že je velmi tichý. Provedení je při větším zkoumání spíše slabé – za cenu skoro tisícovky bych čekala trochu víc. Tělo je sice ze silikonu, ale plastový spodek působí trochu lacině a není vodotěsný.

Mimochodem, taky vám připomíná Barbie a jednorožce?

Byla jsem tak zklamaná, že jsem na něho raději na nějakou dobu zapomněla. Pro účely recenze jsem ho pak ještě párkrát zkusila vzít na milost, ale k orgasmu jsme se ani nepřiblížili. K vaginální stimulaci mi taky nevyhovuje, je prostě příliš krátký aby mi dosáhl na A-bod a příliš rovný aby dráždil G-bod. Tak co s ním? Mám ho před sebou na stole celý víkend, kdy se marně snažím napsat článek. Přemýšlím, jak lépe zprostředkovat zážitek z vibrací, i když Roh z jednorožce by se hodil tak leda na míchání kávy… No jasně, to je ono! Takže od teď bude u každé recenze připojeno video, ve kterém uvidíte působení vibrátoru na vodu. Myslím, že to krásně ukáže styl a sílu vibrací.

A protože by mi tenhle vibrátor jen ležel nepoužívaný v krabici, rozhodla jsem se ho rozpitvat. Zajímalo mě, jak vypadá uvnitř, jaký má motorek a vůbec jak to prostě funguje. Takže zde jsou mé vědecké poznatky!

Po odříznutí kusu silikonu je vidět dole část s bateriemi a uprostřed polystyren, proto je tedy v té části tak ohebný.

Po vyndání polystyrenu jsou vidět drátky, které vedou od zdroje do motorku ve špičce.

Motorek je směšně malý, celá část zajišťující vibrace má pouhcých 2,3 cm – už se tedy vůbec nedivím tak slabým vibracím. Velikostí mi připomíná bullet vibrátorky používané třeba ve vibračních kroužcích…

Takhle neslavně tedy dopadl Prime Meridian od Vibe Therapy. A co vy, věděli jste, jak vypadá vibrátor uvnitř? Setkali jste se někdy s takovým, který byste nejraději hodili z okna? Dejte mi vědět do komentářů.

Shrnutí
  • Materiál a celkový vzhled
  • Síla vibrací, zajímavost dalších programů
  • Ovládání
  • Hlučnost
  • Tvar a velikost
2

Zhodnocení

Tichý silikon s mizerným výkonem za přehnanou cenu.

One thought on “%1$s”

  1. Diky za rozborku a varovani pred timhle kouskem – snad se ti priste do ruky (nebo idealne i jinam) dostane llepsi kousek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *