Recenze

Recenze: Vibrátor Smile easy violett

Smile je můj první vibrátor, který jsem si pořídila v kamenném obchodě.

Jeho koupi si pamatuju velmi dobře. Nevěděla jsem moc, co od sex shopu čekat – budou tam lidi? Kdo tam prodává? Budu se červenat a bude mi trapně? Nakonec to samozřejmě bylo úplně v pohodě, uvnitř naštěstí nikdo nebyl a paní prodavačka byla nevtíravá a samozřejmě zvyklá na to, že se lidi dívají, co všechno se tam dá najít. Už tehdy mi bylo jasné, že rozhodně nezůstane u toho jednoho vibrátoru – naopak jsem měla pocit, že je tam ještě spousta zajímavých věcí, které musím zkusit…

Pochopitelně jsem měla určitý přehled z online sexshopů, ale vidět to všechno na živo je k nezaplacení. Dostala jsem několik vibrátorů „osahat“, včetně vibrací. Už tehdy mi bylo jasné, že gelové hračky jsou smradlavé hnusy, které mi nesmí do domu. Všeobecně je známo, že jsou plné ftalátů, jsou porézní a tudíž se v nich drží bakterie, a vůbec že na nich krom ceny není jediné pozitivum. Naopak lékařský silikon mi byl velmi příjemný na dotek, a proto jsem si ho vybrala.

 

 

Smile je moje jistota, taková moje základní výbava. Je to klasický kousek z lékařského silikonu a ABS plastu, s jednoduchým tvarem a ovládáním. V podstatě je to úplně obyčejný vibrátor, ale má pro mě ideální velikost, délkou i obvodem, a jeho mírně zahnutá špička je moc příjemný bonus. Nabízí 7 vibračních programů: 3 intenzity klasických vibrací a 4 speciální programy. Ty popravdě téměř nevyužiju, možná občas na rozehřátí, ale k orgasmu by mě určitě nedostaly. Naopak jsem spokojená se silou vibrací. Mám asi klitoris celkem ze železa, u Satisfyeru 2 Pro se bez problémů dostanu k nejvyššímu stupni a chtěla bych další, spousta vibrátorů je na mě moc slabá, tento mi však celkem stačí. Pochopitelně se ale nebavíme o úrovni, jaké dosahuje např. Hitachi Magic Wand nebo We-Vibe Tango…

Nejčastěji ho používám ke dráždění klitorisu, ale i zásun je s ním skvělý, právě díky jeho délce. Snadno s ním dosáhnu na svůj A-bod (Anterior fornix) a přitom zbývá za co ho držet. Celkem rychle se s ním sžil i partner, dobře se mu drží a používá. Ovládání je blbuvzdorné, jedním tlačítkem se zapne/vypne a druhým přepínáte programy. Tlačítka jsou podsvícená a lehce vystouplá, takže si je nespletete ani ve tmě. Použitelná délka je asi 19 cm, celková délka 22 cm. Průměr je asi 3.5 cm. Napájí ho dvě AA baterie. Tady bych se trochu pozastavila – dnes už má spousta vibrátorů, zejména z vyšších tříd, zabudovaný akumulátor a nabíjí se přes USB kabel. Baterie ale zatím nejsou minulostí a zejména pro vibrátory jsem pořídila nabíjecí baterky. Jsem naprosto spokojená, mám kapacitu 2400 mAh a to mi udrží vibrátor v provozu hodiny – nikdy jsem to nepočítala, nabíjím je asi jednou za 2-3 týdny. Oproti tomu jsou klasické baterky velmi nevýhodné, vibrátor má celkem spotřebu a měnila jsem je snad co tři použití.

Kupovala jsem ho tehdy asi za 850,- Kč, dnes se cena pohybuje asi o stokorunu níž. Rozhodně je to jeden z tišších vibrátorů, a když ho mám v klíně, tak o něm neví opravdu nikdo.

Shrnutí
  • Materiál a celkový vzhled
  • Síla vibrací, zajímavost dalších programů
  • Výdrž (nabíjecí baterie)
  • Ovládání
  • Hlučnost
  • Tvar a velikost
4.2

Zhodnocení

Jedná se o základní kousek z dobrých materiálů, naprosto odpovídá ceně a zejména začátečníkům určitě doporučuji.

Hodnocení formou komentářů 73 (2 reviews)

3 thoughts on “Recenze: Vibrátor Smile easy violett

  1. Za mě vypadá dost lákavě díky jednoduchému tvaru – už mě štvou boubelaté, roztodivné tvary – nemusí být nutně realistický, ale prostě pro mě je ideálně hladký a jednoduchý. Tady má jako bonus aspoň zakřivený pro „bod G“ (jeli ve mě někde ukrytý).

  2. Ten

    Pěkný a jednoduchý tvar, to se jen tak nevidí. Díky za tip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sending