Novinky

We-Vibe novinky – kroužky a plug!

We-Vibe, můj oblíbený výrobce erotických hraček, přichází na trh se třemi novinkami: vibračním kroužkem pro klitorální stimulaci Pivot, vibračním kroužkem pro stimulaci perinea Verge a s jejich druhým análním plugem Ditto.  Všechny tři produkty jsou nabíjecí a spolupracují s We-Vibe aplikací. Těším se, až se dostanou k nám na trh. We-Vibe produkty mám doma tři a rozhodně tím nekončím. Všechny tři jsou kvalitní a se skvělými motory, podrobnosti v nadcházejících recenzích 🙂 a to samé očekávám i od těchto novinek. Samozřejmostí je vodotěsnost, lékařský silikon a snadné ovládání s mnoha možnostmi…

 

 

Mimochodem, jejich první anální plug, Dusk, je sám o sobě nevibrační, s možností zapojení minivibrátoru Tango pro vibrace. Nápad to není špatný, ale už od pohledu mne vůbec neláká to zkoušet, myslím si, že to nebude moc dobře fungovat – a to mě u We-Vibe překvapilo. Pokud máte jinou zkušenost, podělte se!

6 thoughts on “We-Vibe novinky – kroužky a plug!

 1. U těch kolíků je to docela škoda, ale chápu, že chtějí někomu ušetřit kupování dalšího motorku, nebo vydělat na prodeji 2 kousků 🙂 to už je relativní. Každopádně Tango je docela silná mrcha, takže pokud kolík bude těsně přiléhat na něj, tak to bude dost jízda.

  1. Tango je mazec, ale právě že u Dusk je celé “venku” – a vibrace tak jdou do kolíku samotného jen dost vzdáleně a spíš bude dotyčné/mu twerkovat pozadí, než že by si to užil – si teda myslím 🙂 ale Dusk nemám, tak třeba se pletu.

   1. Souhlasím, jak je to venku, tak se toho moc dovnitř do prdelky moc nepřenese. To bych u WV moc nečekal

  2. K té fotce v boku – bude někdy něco více o tobě? O:)

    1. Taky by me zajimalo vice o tvych chutich a hratkach 🙂 vse anonymne tak jak to u sexoveho blogu ma byt o:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *